Kde je lépe
než tady?
 
 

Vánoční koncert žáků ze třídy Reginy Goslinské

14. 1. 2026 (10:22:25), Michaela Ševců

Dne 13. prosince jsme měli ve škole Vánoční koncert, na který zavítala nevídaná návštěva – tři králové, kteří přišli až z Betléma. Po dlouhém putování se u nás konečně mohli zahřát a odpočinout si. Potom si s námi zazpívali. Dokonce jeden z nich uměl hrát na klavír a zahrál vánoční píseň „Jak noc je jasná“.

Tři králové nám řekli, že se jim u nás líbilo.

Kdo ví, třeba k nám zavítají i příští rok?

Po koncertě následovala sladká tečka. Nechyběla káva, čaj a výborné cukroví, které donesli ochotní rodiče.  Ani se nám nechtělo rozcházet...

Jonáš Kohl nám udělal krásné fotky na památku.